Daha Mutlu Bir Dünya için

Dünya çapındaki uzmanlığını Türk damak tadıyla harmanlayarak, 7’den 70’e herkesin çok beğendiği ve sevdiği lezzetleri tüketicisiyle buluşturan Algida, dondurmanın doğasındaki lezzet ve mutluluğu 21 yıldır Türk halkı ile paylaşıyor olmanın gururunu yaşıyor. Türk dondurma sektörünün son 21 yılına damgasını vuran Algida, bu sürede birçok başarılı reklam filminin, yaratıcı ürün fikrinin ve sıra dışı tüketici aktivitesinin altına imzasını attı.

Ürün ve hizmetlerindeki kalite anlayışından ödün vermeden, tüketicisine verdiği sözü 20 yıldır eksiksiz yerine getiren Algida, birbirinden lezzetli çeşitleriyle kategorisini zenginleştirmeye, dünyanın en beğenilen yıldızlarını reklam filmlerinde oynatmaya, çocukların en yakın arkadaşı olarak onları Türkiye’nin en ünlü yıldızlarıyla buluşturmaya ve gençlik aşklarının resmi dondurması olup onlara ilham vermeye tüm gücü ve enerjisiyle hız kesmeden devam edecek. 21 yıldır olduğu gibi gelecekte de Türkiye’de “dondurma kültürü”nün oluşturulması ve geliştirilmesi için çalışacak.

 

Dünyanın en eski global kuruluşlarından olan Unilever, 190 ülkede faaliyet gösteren yüzde 100 halka açık bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyetlerine devam eden, tüm dünyada sürdürdüğü yatırım atağıyla küresel pazardaki etkinliğini ve payını sürekli artıran Unilever, Türkiye’de de 8 fabrikası ve 5.000’i aşkın çalışanıyla yatırımlarına ve sürdürülebilir büyümesine devam etmektedir.